Миколаївська область

Мешканцям Миколаївщині надходять повідомлення про радіаційну небезпеку

Мешканцям Миколаївщині надходять повідомлення про радіаційну небезпеку

17 серпня мешканцям Миколаївської області почали приходити на мобільні телефони повідомлення про радіаційну небезпеку. Влада просить людей не панікувати, бо проходять планові навчання, передає Миколаїв24

У повідомленнях, які приходять на телефони місцевих жителів Миколаївщини, йдеться про те, що вони не повинні виходити на вулицю, та потрібно використовувати засоби захисту від радіації. Українців налякали ці попередження, тому влада заспокоїла їх, що проводяться навчання. 17 та 18 серпня 2023 року на території Южноукраїнська та Вознесенського району проводитимуться багатоступінчасті командно-штабні навчання з цивільного захисту.

У ході навчань планується відпрацювання практичних заходів щодо евакуації населення із зон умовного радіаційного зараження, ліквідації наслідків пожеж і ракетних ударів. Влада попереджає, що у ході навчань обмеження руху транспортних засобів дорогами регіонального та місцевого значення на території Вознесенського району.

Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.

Популярне

To Top