На Миколаївщині члена ВЛК затримали за підозрою у вимаганні хабаря від пораненого військового

У Березанській громаді Миколаївської області правоохоронці викрили лікаря військово-лікарської комісії, якого підозрюють у вимаганні грошей від пораненого військовослужбовця.
Про це повідомили у Миколаївській окружній прокуратурі, передає Миколаїв24.
За даними слідства, фігурантом справи став 31-річний ортопед-травматолог, який входив до складу ВЛК. До медика звернувся військовий, що отримав поранення під час бойових дій та проходив медичний огляд.
Слідчі вважають, що лікар заявив чоловіку про нібито недостатню тяжкість травм для зняття з військового обліку. Після цього, за версією правоохоронців, медик запропонував «вирішити питання» за 13 тисяч гривень. За ці кошти він обіцяв сприяти оформленню документів про непридатність до служби.
Правоохоронці затримали підозрюваного одразу після передачі грошей. Під час обшуків у службовому кабінеті вилучили кошти, медичні документи та мобільний телефон.
Лікарю повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі, конфіскацію майна та заборону обіймати певні посади або займатися професійною діяльністю.
Наразі триває слідство, а суд має визначити підозрюваному запобіжний захід.










