На Миколаївщині п’яний водій збив чоловіка, вивіз його з місця ДТП і сховав автомобіль

У Миколаївській області сталася смертельна дорожня аварія за участю нетверезого водія. Трагедія сталася вночі 16 травня неподалік села Мостове.
За інформацією поліції Миколаївщини, близько третьої години ночі 37-річний чоловік за кермом автомобіля ВАЗ наїхав на 47-річного місцевого жителя, який перебував на ґрунтовій дорозі.
Правоохоронці встановили, що водій був у стані алкогольного сп’яніння. Рівень алкоголю в його організмі становив 1,4 проміле.
Після аварії чоловік посадив потерпілого на заднє сидіння автомобіля та відвіз до знайомого в селі. Там він попросив викликати швидку допомогу, пояснивши це тим, що телефон нібито розрядився. Після цього водій залишив місце події та сховав автомобіль в ангарі за місцем роботи.
Постраждалий отримав тяжкі травми. Медики намагалися врятувати чоловіка, однак він помер дорогою до лікарні.
Поліцейські оперативно встановили місцеперебування водія та затримали його. Автомобіль вилучили для проведення слідчих дій.
Чоловікові вже повідомили про підозру за статтею про порушення правил дорожнього руху у стані сп’яніння, що призвело до смерті людини. Досудове розслідування триває.










