На Миколаївщину знову суне аномальна спека
Автор
Опубліковано

Спека / фото rbc.ua
У напрямку України знову суне аномальна температура. Однак цього разу вона розпочнеться незвично, а саме з західних регіонів.
Про це повідомили синоптикиня Наталка Діденко, передає Миколаїв24.
Повідомлення про повернення сильної спеки в Україну з 15 серпня підтверджується. Хоча в прогнозах можуть бути деякі уточнення, Миколаївській області слід готуватися до підвищення температури.
З наступного тижня у південних регіонах температура повітря підійметься вище 40 градусів. Похолодання слід очікувати лише після 20 серпня.
Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.










