Миколаївська область

На Миколаївщину знову суне аномальна спека

Спека
Спека / фото rbc.ua

У напрямку України знову суне аномальна температура. Однак цього разу вона розпочнеться незвично, а саме з західних регіонів.

Про це повідомили синоптикиня Наталка Діденко, передає Миколаїв24.

Повідомлення про повернення сильної спеки в Україну з 15 серпня підтверджується. Хоча в прогнозах можуть бути деякі уточнення, Миколаївській області слід готуватися до підвищення температури.

З наступного тижня у південних регіонах температура повітря підійметься вище 40 градусів. Похолодання слід очікувати лише після 20 серпня.

Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.

Популярне

To Top