Новини України та світу

У Мінекономіки пояснили, до якого терміну потрібно використати кошти “Національного кешбеку”

Національний кешбек
Національний кешбек / фото ілюстроване kp.ua

У Міністерстві економіки України звернулися до учасників програми “Національний кешбек” із нагадуванням про обмежений термін використання накопичених коштів.

Як повідомили у відомстві, гроші, нараховані в межах програми, необхідно витратити до 30 червня 2026 року включно. Після цієї дати невикористані суми можуть бути анульовані.

Водночас сама програма продовжить працювати без змін. Українці й надалі отримуватимуть компенсацію за купівлю товарів українського виробництва.

У Мінекономіки уточнили, що виплати надходитимуть після 20 числа кожного наступного місяця. Зокрема, кешбек за покупки, зроблені у квітні, користувачі отримають наприкінці травня. Ці кошти також потрібно буде використати до завершення червня.

Нарахування за травневі покупки планують провести вже у липні, після чого виплати відбуватимуться за стандартним графіком.

Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.

Популярне

To Top