Новини України та світу

Українцям будуть повертати частину грошей після оплати комуналки

ПриватБанк
ПриватБанк / фото ілюстроване top.today.ua

ПриватБанк запускає нову вигідну акцію для українців.

Про це повідомили на сайті ПриватБанку, передає Миколаїв24.

Учасники акції ПриватБанку зможуть отримувати 3% кешбеку за оплату комунальних послуг через банк. Акція буде діяти з 18 квітня по 18 липня 2024 року.

Участь у акції можуть взяти повнолітні клієнти ПриватБанку, які мають гривневу карту «Універсальна» або преміальну від банку.

Щоб взяти участь у акції необхідно:

  • У Приват24 або на електронну адресу клієнтам ПриватБанку прийшло пропозиція для реєстрації у акції, необхідно її пройти;
  • Оплатити комунальні послуги через Приват24;
  • Отримати на карту кешбек за оплату у розмірі 3% від суми платежу.

У банку зазначили, що кешбек буде не більше 300 гривень на місяць для учасників акції.

Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.

Популярне

To Top