Українцям будуть повертати частину грошей після оплати комуналки
Автор Хорошок Аліна
Опубліковано

ПриватБанк / фото ілюстроване top.today.ua
ПриватБанк запускає нову вигідну акцію для українців.
Про це повідомили на сайті ПриватБанку, передає Миколаїв24.
Учасники акції ПриватБанку зможуть отримувати 3% кешбеку за оплату комунальних послуг через банк. Акція буде діяти з 18 квітня по 18 липня 2024 року.
Участь у акції можуть взяти повнолітні клієнти ПриватБанку, які мають гривневу карту «Універсальна» або преміальну від банку.
Щоб взяти участь у акції необхідно:
- У Приват24 або на електронну адресу клієнтам ПриватБанку прийшло пропозиція для реєстрації у акції, необхідно її пройти;
- Оплатити комунальні послуги через Приват24;
- Отримати на карту кешбек за оплату у розмірі 3% від суми платежу.
У банку зазначили, що кешбек буде не більше 300 гривень на місяць для учасників акції.
Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.










