Жителі кількох районів Миколаєва залишилися без води через аварії на мережах

У Миколаєві 14 травня через аварійні ситуації на водомережах без водопостачання залишилися мешканці кількох районів міста.
Про це повідомили на сайті «Миколаївводоканал», передає Миколаїв24.
Комунальні служби вже проводять ремонтні роботи.
Тимчасово припинено подачу води по вулиці Дружби на ділянці від проспекту Богоявленського до вулиці Ударної. Також відключення торкнулося провулка Івана Світличного на відрізку від Ударної до Об’їзної дороги. Завершити ремонт тут планують орієнтовно до 20:00 15 травня.
Ще одна аварія сталася в районі вулиці Металургів. Без водопостачання залишилися будинки від проспекту Богоявленського до вулиці Національної Гвардії. Також воду відключили на вулиці Олега Хлівного між вулицями Металургів та Остапа Вишні. Відновити подачу води комунальники планують орієнтовно до 20:00.
Крім того, ремонтні роботи проводять на 6-й Слобідській. Через це тимчасово без води залишилися мешканці 4-ї, 5-ї та 6-ї Слобідських вулиць на ділянці від Пограничної до вулиці Бедзая.










