Миколаїв охопила аномальна спека: зафіксовано новий температурний рекорд

У понеділок, 28 липня 2025 року, у Миколаєві зафіксували надзвичайно спекотну погоду — стовпчики термометрів піднялися вище +37,5 °C. За даними місцевого гідрометцентру, це перевищує попередній температурний максимум для цієї дати, встановлений ще у 1999 році.
Про це повідомили у Миколаївському гідрометцентрі, передає Миколаїв24.
Таким чином, обласний центр опинився серед двох українських міст, де вчора були перевищені рекордні температурні показники. Іншим став Кропивницький.
Спекотна хвиля накрила Миколаївщину ще кілька днів тому. Зокрема, 27 липня максимальна температура в області сягала +38,4 °C, а 26 липня був зафіксований абсолютний максимум для цієї дати — +39,1 °C.
До речі, найвища температура повітря за весь період метеоспостережень у регіоні була зареєстрована торік — 16 липня 2024 року термометри показували +41,6 °C.
У зв’язку з надзвичайною спекою на 29 липня по всій території Миколаївської області оголошено п’ятий, найвищий, рівень пожежної небезпеки.
За прогнозами синоптиків, значного полегшення найближчими днями не очікується. Ймовірні дощі прогнозуються не раніше 4–5 серпня, проте вони будуть короткочасними та слабкими.










