«Миколаївводоканал» залишив частину Миколаєва без води 12 травня
Автор
Опубліковано

Відключення води / фото ілюстроване unian
У вівторок, 12 травня, частина мікрорайону Ялти в Миколаєві залишилася без водопостачання.
Про це повідомили на сайті «Миколаївводоканал», передає Миколаїв24.
Причина відключення – аварійно-ремонтні роботи, які Миколаївводоканал проводить на перетині вулиць 2 Наскрізна та Млинна.
Комунальники розраховують завершити роботи до 20:00. Після цього водопостачання у частині мікрорайону має відновитися.
Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.










