Новини Миколаєва

«Миколаївводоканал» залишив частину Миколаєва без води 12 травня

Відключення води
Відключення води / фото ілюстроване unian

У вівторок, 12 травня, частина мікрорайону Ялти в Миколаєві залишилася без водопостачання.

Про це повідомили на сайті «Миколаївводоканал», передає Миколаїв24.

Причина відключення – аварійно-ремонтні роботи, які Миколаївводоканал проводить на перетині вулиць 2 Наскрізна та Млинна.

Комунальники розраховують завершити роботи до 20:00. Після цього водопостачання у частині мікрорайону має відновитися.

Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.

Популярне

To Top