Миколаївська область

На Миколаївщині після ранкової атаки “шахедів” частина населених пунктів залишилась без світла

Шахеди
Шахеди / фото ілюстроване varta1

Уранці 12 травня російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі Миколаївської області за допомогою ударних безпілотників типу “шахед”.

Про наслідки атаки повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, передає Миколаїв24.

У результаті влучань у деяких населених пунктах області зникло електропостачання. Які саме території постраждали найбільше, наразі уточнюється.

Попередньо відомо, що обійшлося без постраждалих серед населення.

Після атаки фахівці енергетичних служб оперативно розпочали відновлювальні роботи. Їхня основна задача зараз полягає у якнайшвидшому поверненні електропостачання жителям області.

У регіоні триває оцінка пошкоджень, завданих ударами безпілотників по об’єктах енергетики.

Ще більше новин Миколаєва. Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram та Google News.

Популярне

To Top