Україна повернула з полону 89 військових миколаївської бригади морської піхоти

У межах чергового обміну військовополоненими додому повернулися 89 військовослужбовців миколаївської 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.
Про це повідомив народний депутат України Ігор Копитін, передає Миколаїв24.
За його словами, нинішній обмін став першим етапом масштабного процесу у форматі 1000 на 1000. Загалом цього дня Україна повернула 205 захисників.
Серед звільнених морпіхів є 11 офіцерів. Більшість військових перебували у російському полоні понад три роки. Після повернення на них чекають зустрічі з рідними, лікування та тривала реабілітація.
Нардеп зазначив, що робота над поверненням українських військових і цивільних триває безперервно. Українська сторона продовжує працювати над наступними етапами обміну, аби повернути додому всіх полонених.










